21 czerwca 2026:
Zbiórka dzieci wyjeżdżających na kolonię letnią do Darłówka jest 3.08 (poniedziałek) o godz. 7.00 na parkingu przed Carrefourem.
Dzieci jadą w grupach wiekowych. W autokarze nr 1 jadą dzieci z rocznika 2018, 2017, 2016, 2015 i 2014, w drugim autokarze jadą dzieci z rocznika 2013, 2012, 2011 i 2010. Bardzo proszę o nie przesadzanie samemu dzieci do innego autokaru. Jeżeli chcieliby państwo dokonać zmiany proszę o kontakt telefoniczny.
Kto nie dostarczył danych do faktury proszę o przesłanie danych na WhatsAppa. Leki dla dzieci będziemy zbierali przed autokarem w dniu wyjazdu. Kieszonkowe od osób, które chcą je trzymać u wychowawcy będę zbierała w Gabinecie 31.07 (piątek) od godz 10.00 - 11.00 i od 17.00 - 18.00. Jeżeli ktoś nie będzie mógł przyjść w tym dniu można przynieść kieszonkowe w dniu wyjazdu w zaklejonej kopercie, podpisane imię i nazwisko i napisane ile jest w środku pieniędzy.
Proszę, żeby dzieci zabrały na drogę jaśki. Dzieci, które mają chorobę lokomocyjną proszę zaopatrzyć w tabletki na cały pobyt. Telefony dzieci będą miały tylko na godzinę po kolacji. Bardzo proszę, żeby dzieci nie zabierały zbyt dużo rzeczy. Przede wszystkim żadnych wartościowych rzeczy i drogich komórek.
Na zebraniu rodzice prosili o kalkulację wycieczki do Legolandu w Danii. Wstęp 349 koron czyli ok. 205 zł. Posiłek w restauracji all inclusive dla dzieci do 12 lat - 159 koron czyli ok. 90 zł ale już dla dzieci od 13 lat dużo drożej, bo 289 koron czyli 170 zł. Przejazd z ubezpieczeniem ok. 300zł. Jeżeli będą osoby, które zdecydowałyby się na wyjazd proszę o inf. do następnej niedzieli.
W Legolandzie można płacić tylko koronami duńskimi. Wcześniej można było płacić także Euro ale już nie ma takiej możliwości. Dzieci na wyjazd oczywiście miałyby suchy prowiant, więc niekoniecznie muszą pójść do restauracji. Po wyjsciu z Legolandu można pójść obok do Lalalandii, gdzie można kupić na wynos np. pizzę za 110 koron i zrobić sobie zakupy w super markecie.
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.
20 czerwca 2026:
Zbiórka dzieci wyjeżdżających na obóz do Rimini (Włochy) jest 5.07.2026 (niedziela) o godz. 21.00 na parkingu przed Carrefourem.
Jeżeli są osoby, które mają zwroty z zakładu pracy a nie dostarczyli jeszcze danych do faktury, proszę o przesłanie ich na mojego WhatsAppa. Proszę również o inf. kto pojedzie na wycieczkę do Rzymu (do jutra). Proszę również o podanie nr dowodu lub paszportu, jeżeli ktoś nie wpisał na karcie. Proszę także o sprawdzenie ważności tych dokumentów.
W dniu 2.07 (czwartek) w godzinach 10.00 - 11.30 i 17.00 - 18.30 będę zbierała w Gabinecie Rehabilitacji "FIZJOMED" ul. J. Matejki 33 Karty EKUZ, paszporty lub dowody, opłaty za wstępy do MIRABILANDII 35 Euro, Wenecja Statek 18,60 Euro (nie 17,50), Taxa klimatyczna za osoby, które skończyły 14 lat - (2,5 Euro x 7 dni)=17,5 Euro oraz za kaucję zwrotną 20 Euro. Osoby, które pojadą do Rzymu - 95 Euro.
Proszę o zabranie na drogę jaśków oraz koca (ponieważ w autokarze włączona będzie klimatyzacja i na pewno kocyk się przyda). Proszę także, żeby walizki były podpisane.
Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania proszę o kontakt telefoniczny.
Zbiórka dzieci wyjeżdżających na obóz do Lloret de Mar w Hiszpanii jest 20.07 (poniedziałek) o godz. 16.00 na parkingu przed Carrefourem.
Proszę o przesłanie mi na WhatsAppa danych do faktury, numeru dowodu lub paszportu i nr tel. dziecka jeżeli ktoś jeszcze tych informacji nie dostarczył. Informacje na temat wycieczek fakultatywnych należy podać do jutra na WhatsAppa.
W dniu 16.07 (czwartek) od godz. 10.00 - 11.30 i od 17.00 - 18.30 w Gabinecie na ul. Matejki będę zbierała Karty EKUZ, paszporty lub dowody i opłaty za: Disneyland - 118 Euro (z posiłkiem), Taxę klimatyczną za osoby, które ukończyły 16 lat (1,98 Euro x 7 dni )=13,86 Euro oraz kaucję zwrotną 20 Euro.
Podaję ceny wycieczek fakultatywnych dla osób, które chcą z nich skorzystać: Catamaran 43 Euro, Sagrada Familia 35 Euro, Tossa de Mar - rejs - 40 Euro, Park rozrywki Poble Espanyol 12 Euro, Park Guell 20 Euro.
Proszę o zabranie ze sobą jaśka i koca oraz podpisany bagaż. Proszę nie brać za dużych walizek, bo się nie pomieścimy. Jeżeli ktoś ma chorobę lokomocyjną proszę o zabranie tabletek na cały pobyt oraz tabletki na ból gardła.
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.
10 czerwca 2026:
Zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie i obozy letnie odbędzie się 17.06 (środa) w Szkole Podst. nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu ul. 1 Maja 3. O godz. 17.00 odbędzie się zebranie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonię do Darłówka, o godz. 18.00 dla rodziców dzieci wyjeżdżających na obóz do Hiszpanii (Lloret de Mar) a o 19.00 dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Włoch (Rimini).
Proszę rodziców dzieci wyjeżdżających za granicę o przyniesienie nr dowodu lub paszportu, ponieważ nie wszyscy dokonali tego wpisu na kartach. Przypominam również o kartach EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego), które należy zabrać ze sobą.
Jeżeli są osoby, które mają zwroty z zakładów pracy, a nie dostarczyli jeszcze danych do faktury, proszę o ich dostarczenie na zebraniu. Proszę także dopytać w zakładzie pracy czy wystarczy tylko faktura, czy potrzebne jest zgłoszenie do kuratorium, oświadczenie że dziecko było na wyjeździe i zaświadczenie potwierdzające, że mogę organizować tego typu wypoczynek.
Jeżeli dzieci wiedzą z kim chcą być w pokoju, a nie podali Państwo jeszcze listy proszę o dostarczenie jej na zebraniu. Proszę również o uzgodnienie składu pokoju z dziećmi, bo czasami mam dziecko wpisane w dwóch różnych pokojach.
Dzieci do Darłówka pojadą 2 autokarami w grupach wiekowych. Jeżeli dziecko młodsze będzie chciało pojechać ze starszą grupą, bo ma np. starszą siostrę należy to zgłosić na zebraniu, żeby podczas zbiórki nie robić zamieszania.
11 kwietnia 2026:
Informuję, że drugi autokar do Hiszpanii nie pojedzie. Rodziców, którzy do piątku potwierdzili wyjazd dziecka do Hiszpanii i do Rimini proszę o dostarczenie (po niedzieli) dokumentów do gabinetu na ul. Matejki 33. Proszę również przeczytać informacje, które są zapisane w aktualnościach poniżej.
Mamy jeszcze wolne miejsca do Rimini i Darłówka. Informacje o zebraniach podam w późniejszym terminie.
Proszę wszystkich rodziców dzieci zapisanych na listę rezerwową do Włoch i Hiszpanii o potwierdzenie czy dziecko pojedzie na obóz czy rezygnuje z wyjazdu. Drugi autokar do Hiszpanii zarezerwuję tylko wtedy kiedy będzie komplet dzieci w autokarze. Niektóre dzieci zapisane są do Włoch i Hiszpanii, więc proszę o inf. na który wyjazd dzieci ostatecznie się decydują. Na potwierdzenie wyjazdu czekam do piątku (10 kwietnia).
17 marca 2026:
Prosimy o odbiór w Gabinecie Rehabilitacji ul. Jana Matejki 33/I:
15 marca 2026:
Na wyjazd do Hiszpanii mamy na razie zarezerwowany hotel na 60 osób (łącznie z opiekunami i kierowcami). Dopiero na początku kwietnia będę wiedziała czy pojedzie drugi autokar. Jeżeli są osoby, które już teraz wiedzą, że nie pojadą na obóz bardzo proszę o taką informację.
Jeżeli będzie już ostateczna lista dzieci wówczas będzie zebranie i omówimy szczegóły.
12 marca 2026:
Obóz w Hiszpanii odbędzie się w terminie 20 - 30.07.2026 w miejscowości Lloret de Mar. Zakwaterowani będziemy w hotelu Don Juan Resort.
Na tę chwilę mamy rezerwację na 1 autokar, ale czekam na inf. czy uda się załatwić jeszcze miejsca na drugi autokar. Do niedzieli będzie na stronie zamieszczona oferta i będzie można składać od poniedziałku dokumenty.
Prosiłabym o dostarczenie dokumentów do końca marca, bo dużo osób jest na liście rezerwowej i chciałabym na początku kwietnia dać odpowiedź kto się zakwalifikuje na wyjazd. Jeżeli jakieś osoby będą chciały zrezygnować z wyjazdu to proszę również o jak najszybszą inf. tel lub SMS. Jak już będzie gotowa lista wtedy zrobimy zebranie. Proszę nie zapominać o wpisaniu na karcie nr dowodu lub paszportu i jak jest wiadomo z kim dziecko chce być w pokoju, proszę również o zapisanie nazwisk tych osób.
22 lutego 2026:
Proszę rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonię do Darłówka o pobranie z zakładki Do pobrania karty kwalifikacyjnej, umowy i oświadczenia oraz wpisanie na karcie kwalifikacyjnej pełnej daty urodzenia. Dokumenty należy złożyć w Gabinecie Rehabilitacji Fizjomed ul. Jana Matejki 33/I do końca marca. Jeżeli ktoś rezygnuje z wyjazdu proszę o inf. tel.
Proszę o podanie danych do faktury, jeżeli ktoś ma zwrot z zakładu pracy. Proszę również o wpisanie ołówkiem na karcie z kim dziecko chciałoby być w pokoju.
Oferta do Hiszpanii, będzie wystawiona na początku marca, ponieważ do końca lutego biura mają czas na podjęcie ostatecznej decyzji odnośnie ilości zarezerwowanych miejsc. Ze względu na to, że ceny w Hiszpanii bardzo poszły w górę czekamy, żeby wybrać najlepszą opcję.
Ponieważ jest bardzo dużo chętnych na wyjazd do Hiszpanii i Rimini proszę te osoby, które już są zdecydowane na wyjazd do Rimini (do numeru 55) o składanie dokumentów, które są do pobrania na stronie. Proszę również o wpisanie na karcie kwalifikacyjnej pełnej daty urodzenia, numeru dowodu lub paszportu (w zależności na jaki dokument pojedziecie), dane do faktury oraz z kim chcecie być w pokoju.
Osoby, które rezygnują z wyjazdu do Rimini proszę o jak najszybsze powiadomienie, żebym mogła powiadomić dzieci z listy rezerwowej.
Dokumenty proszę złożyć do 15 marca.
Kiedy będą już gotowe listy, zorganizujemy zebranie na którym omówimy detale.
Proszę, żeby wszyscy wyjeżdżający za granicę załatwili sobie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).