tel. 509 234 583
 

Poniedziałek, 24 stycznia, 2022 r.

10 stycznia 2022:

Zbiórka na 1 turnus obozu narciarskiego jest 29.01 (sobota) o godz. 7.00 przy Carrefourze. 
2 turnus - zbiórka 6.02 (niedziela) również o godz. 7.00 Carrefour.

Pieniądze na karnety i wypożyczenie sprzętu proszę włożyć do koperty, którą należy opisać. Imię i nazwisko, cena karnetu (dla już jezdżących 370 zł a dla początkujących 330 zł), wpisać kwotę na sprzęt. Narty+buty+kijki 7x15 zł=105 zł. Kask 7x2zł=14zł. Gogle również są po 2 zł ale będą potrzebne głównie jak będzie padał śnieg. 
Dla młodszych dzieci proszę również o włożenie do koperty kieszonkowe. Będą sobie u mnie wypłacali, kiedy będą mieli taką potrzebę.
Po przyjeździe nie idziemy do pokoi, tylko do dużej sali, przebieramy się i idziemy od razu na stok. Grupa początkująca już w tym dniu zaczyna zajęcia z instruktorami. Pozostali idą na stoki z opiekunami. Ubiór na stok ma być spakowny do reklamówki i położony na górze w bagażu (odzież termoaktywna, długie skarpety, kombinezon, kominiarka, rękawice). 
Proszę również, żeby dzieci miały kanapki, które zjedzą przed pójściem na stok, ponieważ pierwszym posiłkiem jaki zjemy jest obiad. 
Zaklejone koperty będę zbierała przed autokarem. Pieniądze na sprzęt, karnety i kieszonkowe nie wpłacamy na konto.

7 grudnia 2021:

Proszę rodziców, którzy dostarczyli na obóz narciarski tylko umowy i oświadczenia o jak najszybsze oddanie kart kwalifikacyjnych, które są również do pobrania na stronie jako pierwsze.

Terminy kolonii letnich w 2022r:

- Turnus I: 25.07 - 04.08.2022r.

- Turnus II: 05.08 - 15.08.2022r.

Kolonie będą w miejscowości WICIE. 

9 listopada 2021: 

Proszę rodziców dzieci zapisanych na obóz narciarski o pobranie karty, umowy i oświadczenia oraz dostarczenie tych dokumentów do końca listopada do Gabinetu Rehabilitacji "Fizjomed" ul. Matejki 33/I. 
Jeżeli ktoś z zapisanych osób zrezygnuje z wyjazdu proszę o info. telefoniczną lub wysłanie sms-a. 
Na kartach proszę wpisać wagę, wzrost i nr buta dziecka oraz czy bedzie jeżdził na nartach czy na desce. Proszę również o wpisanie do której grupy w/g państwa przydzielić dziecko - początkującej, średnio zaawansowanej czy zaawansowanej. Instruktorzy podzielą dzieci na odpowiednie grupy wg umiejętności ale potrzebna nam jest wstępna informacja.
Dzieci które nie mają sprzętu mogą wypożyczyć na miejscu. 
Narty, buty i kijki -15 zł na dzień, same narty - 8 zł, same buty - 8 zł, same kijki - 1 zł. 
Kask - 2 zł, gogle - 2 zł.
Karnet 7-dniowy - 370 zł, 6-dniowy - 330 zł (6-dniowy dla początkujących).
Proszę o czytelne wypisanie kart drukowanymi literami, czytelny PESEL i podpis dwójki rodziców. 
Te osoby, które potrzebują faktury proszę o dołączenie kartki z danymi. Jeżeli dzieci już wiedzą z kim chcą być w pokoju proszę również o podanie takich informacji.

Copyright © 2014 ANMA-TUR. All rights reserved.