tel. 509 234 583
 

Piątek, 18 września, 2020 r.

14 lipca 2020:

Zbiórka na wyjazd drugiego turnusu do Niechorza jest 22 lipca o 7.00 przed Carrefourem. 
Przypominam o zabraniu oświadczeń, danych do faktury i maseczek. Płynów nie muszą dzieci jednak zabierać. Mamy kupionych ich za dużo.


9 lipca 2020:

Proszę o pobranie 2 oświadczeń  (1 o zgodzie na wyjazd do Niechorza i 2 dotyczące koronawirusa), które można do jutra przynieść do gabinetu albo w sobotę na zbiórkę. 
Proszę aby dzieci miały ze sobą maseczki i miały płyn do dezynfekcji. Jeżeli dzieci zażywają leki proszę o spakowanie ich do woreczka z dokładnym opisem jak ma je dziecko zażywać. Leki zbieram w dniu wyjazdu przed autokarem. Przed autokarem będę zbierała również koperty z kieszonkowym tych dzieci, które wolą wypłacać pieniądze u wychowawcy. Koperta powinna być zaklejona, wpisane imię i nazwisko oraz kwota. Rodzice, którzy potrzebują fakturę a nie podali danych proszę o przyniesienie karteczek z danymi na wyjazd. Proszę również, żeby dziecko przyprowadził 1 opiekun oraz proszę aby opiekunowie nie wchodzili do autokaru. 
Jeżeli Państwo mają jeszcze jakieś pytania proszę dzwonić.

11 czerwca 2020:

UWAGA RODZICE!
Następuje zmiana wyjazdu na 1 turnus kolonii i powrotu z 2 turnusu.
Na 1 turnus nie wyjeżdżamy w późnych godzinach wieczornych 10 lipca tylko 11 lipca o 7 rano spod Carrefoura.

Natomiast 2 turnus nie wraca we wczesnych godzinach rannych 2 sierpnia tylko w późnych godzinach wieczornych 1 sierpnia.
Zmiana ta jest konieczna, ponieważ nie możemy mieć kontaktu z grupami, które będą na turnusie przed nami. Wszystkie grupy przyjeżdżają po południu a wyjeżdżają po śniadaniu.
Na naszej stronie lub w gabinecie będzie do pobrania oświadczenie o stanie zdrowia dziecka, które rodzic będzie musiał podpisać przed samym wyjazdem dziecka na kolonię.
Proszę również rodziców o zaopatrzenie dzieci w maseczki. 
Na kolonii dzieci do 10 lat będą w grupach max 12 osobowych a dzieci powyżej 10 roku życia w grupach max 14 osobowych.

8 czerwca 2020:

Pragniemy poinformować, że kolonie letnie w Niechorzu się odbędą. W związku z tym prosimy o jak najszybsze potwierdzenie uczestnictwa lub też rezygnację przez wysłanie wiadomości smsem, za pośrednictwem facebooka lub telefonicznie. 
Do 10.06 prosimy o oddanie kart kolonijnych w Gabinecie Rehabilitacji Fizjomed ul. Matejki 33/I. 
Osoby decydujące się na wyjazd, prosimy o wpłatę należności zgodnie z umową: 
1 turnus do 10.06.2020r. 
2 turnus do 21.06.2020r.

Poniżej przedstawiamy zasady, które zostały podjęte w Ośrodku Stoltur, w związku z zapewnieniem bezpieczeństwa.


17 marca 2020:

Drodzy Rodzice 
W związku z zaistniałą sytuacją, proszę o wstrzymanie się z wpłatą zaliczek na kolonie letnie. Jeśli sytuacja wróci do normy, poinformujemy o terminach płatności. 
Życzę zdrowia i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.


Copyright © 2014 ANMA-TUR. All rights reserved.