tel. 509 234 583
 

Wtorek, 16 sierpnia, 2022 r.

4 sierpnia 2022:

UWAGA - zmiana nr autokarów na wyjazd do WICI. Najmłodsi jadą autokarem nr 5 kolor ZŁOTY, grupa średnia autokar nr 4 kolor SREBRNY, najstarsi autokar nr 3 kolor BIAŁY. 

17 lipca 2022: 

Zbiórka dzieci wyjezdżających na 1 turnus kolonii do Wici jest 25 lipca o godz. 7.00 na parkingu przed Carrefourem, natomiast 2 turnus ma zbiórkę 5 sierpnia również o godz. 7.00 przed Carrefourem. 
Dzieci jadą w grupach wiekowych. Na każdym autokarze będą listy z nazwiskami i imionami dzieci. Przed autokarem nr 1 - jedna osoba będzie zbierała kieszonkowe dla dzieci, które będą chciały mieć pieniądze u wychowawców. Kieszonkowe musi być w zaklejonej kopercie i podpisane imieniem i nazwiskiem oraz podana kwota. Oprócz kieszonkowego będą zbierane leki dla dzieci, które muszą zażywać je codziennie oraz Lokomotiv lub inne tabletki dla dzieci, które mają chorobę lokomocyjną. Leki muszą być w zamkniętym woreczku z karteczką jak i kiedy należy je zażywać. 
Proszę aby dzieci nie brały wartościowych rzeczy, drogich komórek i innego sprzętu elektronicznego, ponieważ nie odpowiadamy za zgubę.
Jeżeli są osoby, które potrzebują fakturę a nie dostarczyły danych proszę o wysłanie mi danych w tym tygodniu smsem. 
Proszę aby dzieci miały takie walizki, które same mogą sobie przewieźć. Bagaż musi być podpisany. W bagażu koniecznie kurtka przeciwdeszczowa, ciepły polar, 2 pary długich spodni {najlepiej dresowych}, 2-3 pary krótkich spodenek, 2-3 bluzki z długim rękawem, koszulki z krótkim rękawem, piżama, bielizna, strój kąpielowy, kosmetyki, 2 pary pełnych butów sportowych, sandały, klapki na plaże, ręczniki cienkie, szybkoschnące, obowiązkowo krem przeciwsłoneczny z wysokim filtrem. Czapeczki z daszkiem wszystkie dzieci dostaną na kolonii.
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

14 czerwca 2022: 

Zebranie rodziców dzieci wyjezdżających na kolonię letnią do Wici odbędzie się 21.06.2022r. (wtorek) w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. 1 Maja 3. Dla rodziców dzieci wyjezdżających na 1 turnus czyli od 25.07-4.08.2022 zebranie odbędzie się o godz. 17.00 a dla 2-go turnusu od 5.08-15.08.2022 o godz. 18.00. 
Na zebranie zapraszam głownie rodziców dzieci, które z nami wyjezdżają po raz pierwszy. Pozostali nie muszą przychodzić. Szczególowe informacje będą na stronie anma-tur w aktualnościach bliżej wyjazdu. Jeżeli macie Państwo zwroty za kolonię a nie otrzymałam jeszcze danych do faktury to proszę przynieść te dane ze sobą.

23 maja 2022: 

Czy jest chętna osoba na zamianę z turnusu 2 na 1, bo jest chętna dziewczynka, której bardzo zależy na przepisaniu się na turnus 2. Jeżeli jest chętny, proszę o telefon. 

29 kwietnia 2022:

Z uwagi na dużą liczbę dzieci zapisanych na liście rezerwowej na 1 turnus informuję, że po wekendzie majowym będę wiedziała czy dostanę jeszcze jakieś dodatkowe miejsca na ten turnus. Ponieważ jutro wyjeżdżam i nie będę odbierała telefonów do 8 maja, wiadomość przekażę po powrocie. Na 2 turnus mamy jeszcze 9 miejsc.

29 marca 2022:

Rodzice, którzy mają jeszcze niewykorzystane bony, mogą nimi zapłacić za kolonię. Proszę o wysłanie kodu płatności a ja się z Państwem skontaktuję. 
Nie będę dostępna w terminie 1-8 kwietnia i 1-8 maja, ponieważ wyjezdżam i nie będę odbierała telefonów. Jeżeli mają państwo jakieś pytania proszę dzwonić do czwartku 31.03. Od 9 kwietnia jesteśmy w kontakcie.

Copyright © 2014 ANMA-TUR. All rights reserved.