tel. 509 234 583
 

Sobota, 18 września, 2021 r.

11 lipca 2021:

Proszę wszystkich rodziców, którzy potrzebują faktury, a nie podali danych o jak najszybsze wysłanie sms-a z danymi oraz daty wpłat (ułatwiłoby mi to bardzo wyszukiwanie paragonów fiskalnych).
Godzina i miejsce zbiórki dotyczą wszystkich turnusów. Wszystkie turnusy mają zbiórkę o 7 rano a wracają wieczorem.

5 lipca 2021:

Dla dzieci, które mają diety obowiązują dodatkowe dopłaty: 

- bezglutenowa - 20zł/dobę (bez dopłaty jeżeli dziecko przywiezie swoje produkty)
- bez laktozy - 20 zł/dobę
- wegetariańska - 10 zł/dobę

Jeżeli ktoś będzie korzystał z diety proszę o włożenie pieniędzy do osobnej koperty z opisem: imię i nazwisko dziecka i jaka dieta. Dzienną stawkę mnożymy x 9 dni. Pierwszego i ostatniego dnia nie liczymy, bo mamy tylko 1 posiłek.

4 lipca 2021:

Proszę rodziców o pobranie oświadczenia, wypełnienie i przyniesienie na zbiórkę w dniu wyjazdu. Jeżeli ktoś nie podał danych do faktury a może mieć zwrot z zakładu pracy proszę dopiąć do oświadczenia karteczkę z danymi.
Proszę aby dzieci miały podpisane bagaże i w środku listę rzeczy. Łatwiej wówczas jest dzieciom się spakować.
Proszę nie dawać dzieciom wartościowych rzeczy (np. złote łańcuszki, kolczyki) i drogich komórek. Proszę zaopatrzyć dzieci w kremy do opalania.

16 czerwca 2021:

Proszę o uregulowanie wpłat za kolonię letnią dzieci. Pełna wpłata za kolonię musi być na koncie miesiąc przed wyjazdem. 
Zbiórka (nie wyjazd) na kolonię jest o godz. 7.00 przy Carrefourze w Kędzierzynie-Koźlu ul. Kozielska 20.
Kieszonkowe dzieci będziemy zbierać przed autokarem. Pieniądze muszą być w zaklejonej, opisanej kopercie (imię i nazwisko dziecka oraz kwota).
 
22 maja 2021:

Proszę o wysłanie kodów płatności bonem turystycznym najpóźniej do 10 czerwca. Najlepiej SMS-em nie na maila. 
Proszę również o dokładne daty urodzenia dzieci jeżeli ktoś wpisał tylko rok. 

19 kwietnia 2021:

Proszę rodziców, którzy wpisali na karcie kwalifikacyjnej tylko rok urodzenia dziecka o wysłanie SMS-em pełnej daty, która będzie potrzebna do ubezpieczenia dzieci.
Dostałam już rozpisane pokoje na wszystkie turnusy. Ze względu na to, że prawie wszystkie pokoje są 5-cio osobowe proszę dzieci o dobranie się w takie grupki (jeżeli już wiecie z kim chcecie być). Ułatwi mi to podział na pokoje. Jeżeli dzieci są dobrane np. w czwórki dokoptuję osobę z tego samego rocznika. Wolałabym jednak, żeby dzieci dobrały się same.

12 kwietnia 2021: 

Osoby, które chcą zapłacić ratę bonem turystycznym proszę o wysłanie mi 16-to cyfrowego numeru jaki Państwo dostali po pobraniu bonu oraz imię i nazwisko dziecka (SMS-em lub na maila). W najbliższych dniach będę się kontaktowała indywidualnie z Państwem aby ten bon zrealizować. Państwa zadaniem będzie podanie mi tylko 6-cio cyfrowego PIN-u jaki dostaniecie SMS-em na komórkę.

EDIT:
Proszę o podawanie KODU OBSŁUGI PŁATNOŚCI a nie nr bonu. Proszę również o podanie wartości bonu. Jeżeli mają Państwo bon np. na kwotę 1000 zł to można wykorzystać całość lub pobieram z tego bonu tyle ile Państwo chcą wykorzystać.

Jeżeli chodzi o miejsca dodatkowe na wszystkie turnusy kolonijne to z przykrością informuję, że nie dostaliśmy tych miejsc, ponieważ wszyscy kontrahenci wpłacili zaliczki. Ze względu na to, że są długie listy rezerwowe na wszystkie turnusy, nie będę do wszystkich dzwoniła lecz skontaktuję się (po niedzieli) tylko z tymi osobami, które mogą pojechać na miejsce osób, które zrezygnowały.

11 lutego 2021:

Proszę o pobranie w miesiącu marcu karty kwalifikacyjnej i umowy, które po wypełnieniu należy przynieść do Gabinetu Rehabilitacji FIZJOMED na ul. Matejki 33 w K-Kożlu (od godz. 8.00 - 18.00). 
Kartę należy wypełnić bardzo czytelnie drukowanymi literami z podpisami rodziców. Do karty proszę dołączyć dane do faktury, jeżeli ktoś ma zwroty z zakładu pracy.
Do końca marca również należy wpłacić pierwszą zaliczkę w kwocie 500 zł. W kwietniu natomiast można wpłacić kolejną zaliczkę bonem turystycznym. Pozostałe wpłaty należy uiścić w maju i czerwcu. 
Jeżeli ktoś będzie musiał zrezygnować z wyjazdu proszę o jak najszybszą  informację tel. lub wysłać SMS, ponieważ jest lista rezerwowa dzieci, które chciałyby pojechać.
Na początku kwietnia będę miała inf. czy dostaniemy dodatkowe miejsca na któryś z turnusów. Do końca marca kontrahenci wpłacają kolejne zaliczki. Jeżeli ktoś nie zapłaci przydzielą nam dodatkowe miejsca.


Copyright © 2014 ANMA-TUR. All rights reserved.