tel. 509 234 583
 

Piątek, 21 czerwca, 2024 r.

5 czerwca 2024:

Zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających do Darłówka odbędzie się 12 czerwca (środa) o godz. 17.00 w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu ul. 1 Maja 3. 
Natomiast zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających do Mrzeżyna odbędzie się w tym samym dniu (12.06) o godz. 18.00.
Proszę rodziców, którzy mają zwroty za kolonię a nie podali danych do faktury o przyniesienie danych na zebranie. Jeżeli potrzebne są dodatkowe zaświadczenia np. zgłoszenie do kuratorium, oświadczenie, że dziecko było na kolonii lub, że mamy zgodę na organizację takich wyjazdów dla dzieci proszę również o zapisanie na kartce tych informacji. 
Na zebraniu proszę również o informację, które dzieci pojadą na dodatkowe wycieczki zagraniczne.
Mamy jeszcze pare wolnych miejsc na kolonię. Jeżeli mają Państwo chętnych wśród znajomych - zapraszamy.

4 czerwca 2024:

Zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających na obóz do Rimini odbędzie się 11 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu ul. 1 Maja 3.
Bardzo proszę o przyniesienie nr dokumentu na który pojadą dzieci (dowodu lub paszportu) oraz nr tel. dziecka aby utworzyć grupę do szybkiej komunikacji. 
Przypominam również o załatwieniu do wyjazdu karty EKUZ. 
Istnieje możliwość wyjazdu dla chętnych na wycieczkę do Rzymu. Koszt 80 Euro.

8 kwietnia 2024:

Proszę rodziców dzieci wyjeżdżających na letni wypoczynek o dokonywanie rat kwietniowych tylko do 13 kwietnia lub po 24 kwietnia. W terminie 14 - 24.04 nieze będę dostępna i nie będę odbierła telefonów oraz nie będę odpowiadała na SMS-y. Jeżeli ktoś z Państwa ma jakiekolwiek pytania proszę dzwonić do 13.04.2024r.
Ze względu na to, że są chętni na wycieczkę do Legolandu z 1 turnusu możemy taki wyjazd zorganizować. Proszę o info. kto będzie chciał pojechać. Oczywiście wycieczka odbędzie się, jeżeli będzie chętnych ok. 50-55 osób. 
Lista dzieci na wyjazd do Rimini jest już zamknięta. Te dzieci, które są jeszcze na liście rezerwowej nie pojadą. 
Na wyjazd do Darłówka i Mrzeżyna mamy jeszcze dodatkowe wolne miejsca. 
Przed zakończeniem roku szkolnego zorganizuję zebrania dla rodziców, ale o dokładnej dacie poinformujzę w terminie późniejszym. 

26 lutego 2024:

Proszę rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie letnie o pobranie z zakładki Do pobrania i dostarczenie karty kwalifikacyjnej, umowy i oświadczenia do końca marca - do Gabinetu Rehabilitacji na ul. Matejki 33.
Bardzo proszę o wpisanie na karcie pełnej daty urodzenia, a nie tylko roku urodzenia.
Proszę również o dołączenie kartki z danymi do faktury, jeżeli ktoś ma zwrot z zakładu pracy.
Jeżeli dziecko pojedzie do Legolandu lub na Wyspę tropikalną, proszę to zaznaczyć na pierwszej stronie karty kolonijnej ołówkiem. Pieniądze na wycieczki zagraniczne będę zbierała przed samym wyjazdem na kolonie. Wycieczki zagraniczne odbęda się wówczas, jeżeli do Legolandu będzie chętnych co najmniej 50 osób, ale nie więcej niż 55 osób. Na wyspę z kolei musiałby pojechać pełny autokar dzieci + wychowawcy, ponieważ drugi autokar wróci do Kędzierzyna.
Jeżeli są dzieci, które muszą zrezygnować z wyjazdu proszę o potwierdzenie takiej inf. telefonicznie lub smsem.

23 lutego 2024:

Proszę rodziców o sprawdzenie dokumentu (dowodu osobistego lub paszportu) na który pojedzie dziecko, aby był ważny co najmniej 3 miesiące od daty powrotu do kraju.
Proszę również o bardzo czytelne wpisywanie peselu na karcie oraz wpisanie nr dokumentu na pierwszej stronie karty kolonijnej z zaznaczeniem czy jest to dowód czy paszport.
Proszę również aby wszystkie dzieci posiadały kartę EKUZ, którą mozna wyrobić bezpłatnie w NFZ w Opolu na ul. Głogowskiej.
Karta kolonijna, umowa i oświadczenie muszą być oddane do końca marca oraz musi być dokonana pierwsza zaliczka.


1 lutego 2024:

Z uwagi na to, że dopiero dzisiaj podpisałam umowę na obóz do Rimini, podaję ostateczną datę wyjazdu 4.07 - 13.07.2024r.
 

Copyright © 2014 ANMA-TUR. All rights reserved.