tel. 509 234 583
 

Poniedziałek, 22 lipca, 2024 r.

16 lipca 2024:

Zbiórka dzieci wyjeżdżających do Darłówka jest 22 lipca (poniedziałek) o godz. 8.00 przed Carrefourem.
Dzieci, które wiedzą z kim chcą być w pokoju, a nie podały jeszcze takich informacji proszę o sms-a z nazwiskami.
18.07 (czwartek) zbieram w Gabinecie Rehabilitacji ul. Matejki 33 od godz. 8.00 - 10.00 i od 16.00 - 18.00 dowody lub paszporty i opłaty za dzieci, które jadą do Legolandu. Ceny były podane w aktualnościach z 26 czerwca. Będę zbierała również kieszonkowe dla dzieci, które będą trzymały je u wychowawców. 
Proszę zaopatrzyć dzieci w kurtki przeciwdeszczowe lub peleryny foliowe, takie które można włożyć do plecaka i nie zajmą dużo miejsca. Konieczne są polary lub ciepłe swetry na wieczorne wyjścia nad morze. Proszę, żeby dzieci na wyjazd do Legolandu miały takie plecaki, żeby mogły zmieścić prowiant i wodę. 
W autokarze nr 1 jadą ze mną dzieci rocznik 2016, 2015, 2014 i 2013. Pozostali jadą w autokarze nr 2. Jeżeli ktoś będzie chciał się przenieść, mamy w autokarach wolne miejsca więc będzie to możliwe ale należy podejść do mnie i to zgłosić. Nikt nie przesadza dzieci na własną rękę, ponieważ muszę zaznaczyć zmiany na listach. 
Jeżeli mają państwo jakieś pytania proszę o telefon, nie maile. 

29 czerwca 2024:

Zbiórka na wyjazd do Rimini będzie o godz. 22.00 pod Carrefourem (nie o 21.00 tak jak mówiłam na zebraniu, ponieważ zakwaterowanie w hotelu mamy o 14.00 więc nie ma co przyjeżdżać za wcześnie.) 
W poniedziałek o 17.00 zbieram euro w Gabinecie Rehabilitacji na ul. Matejki 33. Dzieci, które nie są z Kędzierzyna proszę, żeby zabrały euro ze sobą i dadzą mi je w autokarze.
Proszę zabrać ze sobą taki dokument, którego numer mam podany. Proszę zabrać także legitymację szkolną (podbitą) i KARTĘ EKUZ (obowiązkowo). 
Co kiedy zwiedzamy?
6.07 - Rimini Stare Miasto,
7.07 - San Marino, 
8.07 - Rzym, 
10.07 - Wenecja, 
12.07 - cały dzień Mirabilandia. Po 21.00 wyjeżdżamy do domu. 
13.07 - ok. 13.00 - 14.00 przyjeżdżamy pod Carrefoura.
Program wycieczki do Rzymu:
Wyjazd z Rimini ok. 0.30. Przyjazd do Watykanu przed 7.00. Zwiedzanie: Plac św. Piotra oraz Bazylika św. Piotra. Kolejny etap to zwiedzanie samego Rzymu m.in. Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trewi, Schody Hiszpańskie. Wyjazd z Rzymu ok. 14.00 i powrót do hotelu na kolację ok. 19.00 - 19.30. Za śniadanie i obiad dzieci dostaną na drogę suchy prowiant. 
Jeżeli mają Państwo jakieś pytania proszę o kontakt tel.

26 czerwca 2024:

Ze względu na to, że ceny w Legolandzie niewiele zmieniają się od 22 lipca:
- wstęp 399 koron lub 240 zł lub 55 euro, 
- wstęp do restauracji 129 koron lub 17,5 euro. 
Przejazd z ubezpieczeniem za granicą 298 zł. 
Jeżeli ktoś z grupy zapisanej chciałby zrezygnować proszę o jak najszybszą inf. bo wówczas cena dojazdu się zmieni.

5 czerwca 2024:

Zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających do Darłówka odbędzie się 12 czerwca (środa) o godz. 17.00 w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu ul. 1 Maja 3. 
Natomiast zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających do Mrzeżyna odbędzie się w tym samym dniu (12.06) o godz. 18.00.
Proszę rodziców, którzy mają zwroty za kolonię a nie podali danych do faktury o przyniesienie danych na zebranie. Jeżeli potrzebne są dodatkowe zaświadczenia np. zgłoszenie do kuratorium, oświadczenie, że dziecko było na kolonii lub, że mamy zgodę na organizację takich wyjazdów dla dzieci proszę również o zapisanie na kartce tych informacji. 
Na zebraniu proszę również o informację, które dzieci pojadą na dodatkowe wycieczki zagraniczne.
Mamy jeszcze pare wolnych miejsc na kolonię. Jeżeli mają Państwo chętnych wśród znajomych - zapraszamy.

4 czerwca 2024:

Zebranie rodziców dzieci wyjeżdżających na obóz do Rimini odbędzie się 11 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu ul. 1 Maja 3.
Bardzo proszę o przyniesienie nr dokumentu na który pojadą dzieci (dowodu lub paszportu) oraz nr tel. dziecka aby utworzyć grupę do szybkiej komunikacji. 
Przypominam również o załatwieniu do wyjazdu karty EKUZ. 
Istnieje możliwość wyjazdu dla chętnych na wycieczkę do Rzymu. Koszt 80 Euro.

8 kwietnia 2024:

Proszę rodziców dzieci wyjeżdżających na letni wypoczynek o dokonywanie rat kwietniowych tylko do 13 kwietnia lub po 24 kwietnia. W terminie 14 - 24.04 nieze będę dostępna i nie będę odbierła telefonów oraz nie będę odpowiadała na SMS-y. Jeżeli ktoś z Państwa ma jakiekolwiek pytania proszę dzwonić do 13.04.2024r.
Ze względu na to, że są chętni na wycieczkę do Legolandu z 1 turnusu możemy taki wyjazd zorganizować. Proszę o info. kto będzie chciał pojechać. Oczywiście wycieczka odbędzie się, jeżeli będzie chętnych ok. 50-55 osób. 
Lista dzieci na wyjazd do Rimini jest już zamknięta. Te dzieci, które są jeszcze na liście rezerwowej nie pojadą. 
Na wyjazd do Darłówka i Mrzeżyna mamy jeszcze dodatkowe wolne miejsca. 
Przed zakończeniem roku szkolnego zorganizuję zebrania dla rodziców, ale o dokładnej dacie poinformujzę w terminie późniejszym. 

26 lutego 2024:

Proszę rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie letnie o pobranie z zakładki Do pobrania i dostarczenie karty kwalifikacyjnej, umowy i oświadczenia do końca marca - do Gabinetu Rehabilitacji na ul. Matejki 33.
Bardzo proszę o wpisanie na karcie pełnej daty urodzenia, a nie tylko roku urodzenia.
Proszę również o dołączenie kartki z danymi do faktury, jeżeli ktoś ma zwrot z zakładu pracy.
Jeżeli dziecko pojedzie do Legolandu lub na Wyspę tropikalną, proszę to zaznaczyć na pierwszej stronie karty kolonijnej ołówkiem. Pieniądze na wycieczki zagraniczne będę zbierała przed samym wyjazdem na kolonie. Wycieczki zagraniczne odbęda się wówczas, jeżeli do Legolandu będzie chętnych co najmniej 50 osób, ale nie więcej niż 55 osób. Na wyspę z kolei musiałby pojechać pełny autokar dzieci + wychowawcy, ponieważ drugi autokar wróci do Kędzierzyna.
Jeżeli są dzieci, które muszą zrezygnować z wyjazdu proszę o potwierdzenie takiej inf. telefonicznie lub smsem.

23 lutego 2024:

Proszę rodziców o sprawdzenie dokumentu (dowodu osobistego lub paszportu) na który pojedzie dziecko, aby był ważny co najmniej 3 miesiące od daty powrotu do kraju.
Proszę również o bardzo czytelne wpisywanie peselu na karcie oraz wpisanie nr dokumentu na pierwszej stronie karty kolonijnej z zaznaczeniem czy jest to dowód czy paszport.
Proszę również aby wszystkie dzieci posiadały kartę EKUZ, którą mozna wyrobić bezpłatnie w NFZ w Opolu na ul. Głogowskiej.
Karta kolonijna, umowa i oświadczenie muszą być oddane do końca marca oraz musi być dokonana pierwsza zaliczka.

         

Copyright © 2014 ANMA-TUR. All rights reserved.